טלוויזיות

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

8 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

טיפים חשובים לבחירת טלוויזיות: כך תבחרו נכון!

היא כבר מזמן לא רק טלוויזיה, אלא מכשיר המאפשר צריכת מגוון תכנים מבחוץ. איך בוחרים טלוויזיה שתתאים להרגלי הצפייה, לשימושים השונים וגם לחלל שבו היא מוצבת? כל המידע בהמשך!

המילה טלוויזיה, שבתרגום לעברית פירושה "לראות למרחוק", מתארת גם מכשיר, גם טכנולוגיה וגם מדיום לתקשורת המונים. הטכנולוגיה הייתה קיימת כבר בתחילת המאה ה-20, אך רק אחרי מלחמת העולם השנייה, פרצה הטלוויזיה כפי שאנחנו מכירים אותה, כשעם הזמן מצטרפות אליה טכנולוגיות נוספות, כמו שידורים בכבלים ובלוויין וטלוויזיה דיגיטלית.

טיפים חשובים לבחירת טלוויזיות  

כיום כשבאים לרכוש מכשיר טלוויזיה בחנויות ורשתות החשמל, מרצדים מול עיני הלקוח עשרות מסכים והבחירה ביניהם לא קלה. להלן כמה הקריטריונים לבחירת טלוויזיות:

 • איכות התמונה - איכות גבוהה של התמונה היא דרישה בסיסית מטלוויזיות, והיא נקבעת על ידי פאנל התצוגה, הרזולוציה, הבהירות, ניגודיות הצבעים, על ידי תמיכה ב-HDR High) Dynamic Range) ובתקני תצוגה כמו Dolby Vision.
 • זמן תגובה - ככל שהוא קצר יותר, התמונה תהיה חדה וללא מריחות. במסכי LED הוא עומד על 2-5 מילי-שניות ופחות.
 • איכות השמע - מרבית מסכי הטלוויזיות כוללים זוג רמקולים מובנה, המייצרים איכות שמע סבירה. לרמת שמע גבוהה יותר, ניתן למצוא מסכים עם 4-6 רמקולים, מובנים או נפרדים.
 • גודל המסך - גודלו של המסך משמעותי להתאמה לחדר בו יוצב. מאחר שכיום טלוויזיות מציעות רזולוציה גבוהה, ניתן לצפות במסך גם ממרחק קצר יחסית.
 • זווית הצפייה - אם הצפייה בטלוויזיה נעשית בפורום גדול, מומלץ לבחור במסך עם זווית צפייה רחבה, המאפשרת צפייה גם מהצדדים. אם הטלוויזיה תותקן גבוה מעל לקו הראייה, חשוב לבדוק גם את זווית הצפייה האנכית.
 • השתקפות - יש לדעת שחלק ממסכי הטלוויזיות מצופים בזכוכית מבריקה, המבליטה את הצבעים אך גם משקפת אור מהחלונות או מגופי התאורה בחדר.
 • מעמד - רבים מדגמי הטלוויזיות כוללים כיום מסך שטוח ודק, שמשקלו קל. את המסך ניתן להציב על מעמד, שולחני או רצפתי או לבחור במעמד מתכוונן חשמלי.
 • התקנה על קיר או תקרה - טלוויזיה עם מסך שטוח ודק ניתן גם להתקין על קיר, כמו תמונה, בגובה הצפייה, או גבוה יותר ובהטיה מטה, באמצעות זרוע מתכווננת מהתקרה.
 • מערכת הפעלה - כדי להישאר רלוונטית לאורך שנים, על מערכת ההפעלה של הטלוויזיה, לתמוך בשירותי סטרימינג בינלאומיים ושירותי תקשורת מקומיים, ללא צורך בתיווך סטרימר או ממיר.
 • כניסות לחיבורים - יש לבדוק שמסך הטלוויזיה מצויד במגוון כניסות לחיבור מכשירים שונים, כמו ממירי לוויין או כבלים, נגן DVD, מחשב, מגבר קולנוע ביתי, סטרימר, קונסולת משחקים ועוד. מרבית החיבורים נמצאים בגב המסך, בצד או בחזית. במסכים דקים, יגיעו החיבורים בתיבה נפרדת.

טלוויזיות מומלצות מבית סמיקום  

 1. טלוויזיה חכמה 42 אינץ' אנדרואיד 11 של HYUNDAI - מבוססת על טכנולוגיית LED ובעלת רזולוציית מסך FHD, טכנולוגיית שמע של Dolby Audio ועוצמת שמע- 2*10W. הטלוויזיה מצוידת בממיר דיגיטלי DVB-T/C/T2 ובחיבורים לאינטרנט ולאוזניות. היא מספקת גישה לנטפליקס וליוטיוב, המובנית במסך ובשלט ושיקוף CHROMCAST מובנה. מידות המסך, עם רגלית 281X588X951 MM, משקלו  8 ק"ג. מתקן תלייה צמוד קיר בתשלום.

 2. טלוויזיה חכמה 55 אינץ' K4 Q-LED אנדרואיד 9.0 של HYUNDAI - פועלת בטכנולוגיית Q-LED המקנה חדות תמונה גבוהה במיוחד. לשלט פונקציית חיפוש קולי מובנה במגוון שפות, לחצנים ייעודיים לנטפליקס ויוטיוב וכן אפליקציית כרומקאסט מובנית, המזרימה לטלוויזיה תכנים מהטלפון או מהמחשב הנייד, לצד מקלט עידן+ מובנה, לקליטת שידורים דיגיטליים ללא עלות.

 3. טלוויזיה חכמה 65 אינץ' K4 Q-LED אנדרואיד 9.0 של HYUNDAI - מבוססת גם היא על טכנולוגיית Q-LED, לחדות תמונה ברמה גבוהה. השלט עם פונקציית חיפוש קולי מובנה בשפות שונות ויש לחצנים לנטפליקס ויוטיוב ואפליקציית כרומקאסט המאפשרת הזרמת תוכן מהטלפון או ממחשב נייד וכן מקלט עידן+ מובנה, לקליטת שידורים חינמיים. מתקן תלייה צמוד קיר בתשלום.

 4. טלוויזיה חכמה 85 אינץ' של HYUNDAI - שלט עם פונקציית חיפוש קולי, לחצנים ייעודיים ליוטיוב ונטפליקס ואפליקציית כרומקאסט מובנית, המאפשרת הזרמת תוכן מהטלפון, הטאבלט או המחשב הנייד לטלוויזיה, מלמעלה מאלף יישומים וכן ומקלט עידן+ מובנה. מידות המסך עם רגלית 1899X1087MM, כולל מתקן תלייה צמוד קיר, בתוספת 379 ₪ (מול חברת רטפון).
משלוחים
קניה בטוחה 
שירות מקצועי