כלי עבודה חשמליים WORX

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ112

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1.  
  WG322E
 2.  
  H/WG100
 3.  
  WX801
 4.  
  WU981
 5.  
  WX381.9
 6.  
  WX100.9
 7.  
  WX025.9
 8.  
  WX717
 9.  
  WX020.9
 10.  
  WX542.9
 11.  
  WU809.91
 12.  
  WA3408

כל מה שרציתם לדעת על כלי עבודה: כך תבחרו נכון!

כלי עבודה בבית הם בגדר הכרח, אם רוצים להשתחרר מהתלות בבעלי מקצוע וגם ליהנות מקצת עבודת כפיים. איך בוחרים בכלי העבודה המתאימים לבית ולחצר ומה צריך לבדוק לפני רכישתם? כל התשובות בהמשך! הישארו איתנו!  

כל מי שחיכה יום שלם לביקור של טכנאי או איש תיקונים בבית, מבין את חשיבות העצה "עשה זאת בעצמך", גם אם סבר עד כה, שהתברך בידיים שמאליות. אבל כדי לממש את החזון צריך, מלבד רצון טוב, גם את הציוד המתאים, כלומר, מבחר גדול של כלים ביתיים.

המושג "כלי עבודה" בהקשר הביתי, כולל קשת רחבה של מוצרים. ביניהם כלים חשמליים, כלים ידניים, כלים לשיפוצים, כמו: מקדחות, מברגות, מסורים, פטישים, ארגזי כלים ועוד, לצד כלים לגינון כמו מגרפות, מזמרות, מספרי גיזום, מסורים חשמליים וחרמשים, מכסחות דשא וכיוצא בהם.  

כלי עבודה מקצועיים לשימוש ביתי

אם החלטתם לקחת את העניינים לידיים ולא להיות תלויים עוד בסיוע מבחוץ, ההמלצה היא להתחיל ברכישת ארגז כלים קטן וצנוע בשלב הראשון. למרות הפיתוי לרכוש ארגז גדול, פעמים רבות  משתלם יותר לרכוש ארגז כלים קטן ובסיסי ועם השנים וצבירת הניסיון והמיומנות, לשדרג אותו ולהוסיף עוד למבחר הכלים.

כדאי במקביל, לפני רכישת כלים מקצועיים לעבודה, לדאוג למתחם אחסון הולם, בבית או בחצר לאכלוס הכלים למיניהם, שחלקם עלולים לתפוס נפח לא קטן, אם במחסן או בארון ייעודי. יש לדאוג למדפים, כלי אחסון או כל דרך אחרת, שתבטיח את שלומם ואריכות ימיהם של כלי ומכשירי העבודה.

איך בוחרים כלים מקצועיים לעבודה?

כדי לדייק את הבחירה במה שאתם זקוקים לו ויכול לשרת את צרכיכם, יש לבצע תחקיר מעמיק לפני רכישת כלים מקצועיים. הכלי הנבחר, צריך להיות בעל תכונות ושימושים טכניים ייעודיים לפעולה הנדרשת וחשוב  להכיר תחילה את השוק, כדי לבחור את הטוב ביותר.

מה צריך לבדוק לפני רכישת כלי עבודה?

 • בטיחות - הצד הראשון שיש לבדוק בכלים המיועדים לעבודה, הוא הבטיחות. הכלי חייב להיות בטוח לשימוש ועשוי מחומרים עמידים ואיכותיים ולשם כך כדאי להעדיף מוצרים של חברות מוכרות ומובילות בשוק.
 • חיי מדף - כדי שהכלי ישמש אתכם לאורך זמן, גם אם תדירות השימוש בו תהיה גבוהה, חשוב לברר מהו אורך חיי המדף שלו ועד מתי יוכל להיות שימושי.
 • חשמלי או ידני - חשמל חוסך עמל כידוע, ואם מדובר במכשיר שיהיה בשימוש רב או יידרש לביצוע משימות פיזיות אינטנסיביות וקשות, עדיף לבחור בגרסתו החשמלית.
 • חוטי או אלחוטי - בתחום מכשירי החשמל, יש לבחור בין כלי אלחוטי נטען, לכלי המחובר בכבל לנקודת חשמל. הגרסה האלחוטית, מציעה נוחות וניידות רבה יותר וחוסכת סרבול. 
 • עלות - כמו כל מוצר אחר, גם כלים לעבודה נבדלים זה מזה ברמת המחירים. מוצרים של חברות גדולות וידועות יעלו כמובן יותר, אך יהיו לרוב גם איכותיים ועמידים יותר לאורך זמן.
 • אחסון - לפני רכישת כלים, כדאי לוודא שיש לכם עבורם מקום אחסון מסודר ובטוח בבית, במחסן או בארון ייעודי, שישמר אותם תקינים לאורך שנים.

רכישות און ליין בעולם הדיגיטלי

מהפכת הרכישות ברשת הגיעה גם לחנויות והרשתות המשווקות כלים מקצועיים או בייתים לצורכי עבודה, רבות מהן מציעות אתרי אינטרנט המאפשרים רכישה דיגיטלית של מגוון גדול של כלים לבית ולחצר, בלחיצת עכבר, לנוחותם של הלקוחות.

נכון ברכישת כלים לעבודה, כדאי להחזיק אותו בידיים ולחוש את המגע, לאמוד את המשקל ואת אפשרויות ההפעלה, אבל אם מדובר במכשיר מוכר, אין שום מניעה לרכוש אותו באינטרנט, על סמך צילום מתוך קטלוג המוצרים, לצד המפרט הטכני ודרכי השימוש.

שימו סמיקום: כלי גינון ועבודה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה

בחברת סמיקום, תמצאו תחת קורת גג אחת את כל מה שתזדקקו לו בתחום כלי העבודה לבית ועוד הרבה יותר מזה.

סמיקום משווקת את מוצרי הסדרה הירוקה WORX Professional לאנשי מקצוע והסדרה הכתומה WORX Prosumer לצרכנים ביתיים, של מותג כלי העבודה המקצועיים העולמי WORX, בהם כלים ניידים עם סוללות נטענות וכלים חשמליים, מקדחות, מברגות, משחזות ועוד.

זאת בנוסף לשיווק מוצרי חשמל, מצברים וסוללות, מנגלים, מאווררים מסוגים שונים, מצנני אוויר, אביזרי תאורה, אביזרים לאמבטיה, מוצרי מולטימדיה וסלולר, טלוויזיות וגם אביזרים לבית חכם.

משלוחים
קניה בטוחה 
שירות מקצועי