אקסטרה חימום לחורף

אקסטרה חימום לחורף

מטען מצברים

מטעני מצברים אכן נפוצים יותר במדינות הקרות, בהן התושבים מחפשים להימנע משהייה מחוץ למבנים או רכבים, והקור אף יכול להשפיע על תפקודו התקין של הרכב.  אך בסופו של דבר - אף אחד לא מעוניין להיתקע עם הרכב בימי החורף הקרים והגשומים.

אבזור הרכב במטען מצברים מאפשר פתרון מהיר וקל למגוון מצבים לא נעימים, ביניהם גם כאשר נתקעים בלי מצבר ובלי חימום בימים הכי סגריריים.

תנור לאמבטיה

על אף ההתקדמות הטכנולוגית בעולם, טרם הומצא מכשיר עם כזו פשטות וכזו אפקטיביות, כמו התנור לאמבטיה. אחרי יום ארוך בקור, אין שני לתחושה של מקלחת חמה המלווה בתנור חימום.

ובמקום שהקור יכה בכם ביציאה מהאמבטיה – התנור יעטוף אתכם בנעימים ובחום.

ראש דוש לאמבטיה

ואם במקלחת עסקינן, תדעו שהעולם מתחלק ל-2 סוגים של אנשים: אלו שמתפשרים על הדוש הקיים, ואלו שלא מוותרים ולו על זרזיף אחד של זרם חם. גם אנחנו כמו הסוג השני, מאמינים שדווקא בימי החורף הקרים צריך להוציא מהמקלחת שלנו יותר. ואם אי פעם מיהרתם הביתה להפשיר מהקור, ונכנסתם למקלחת חמה עם דוש גדול – אז אתם יודעים שזו לחלוטין הדרך הנכונה לסגור את היום.

הטיימר

הטיימר אולי מוכר לכם מהכיוון של הדוד, שהוא אכן תפקיד חשוב ובלתי מבוטל, אך הטיימר יכול גם לעזור בחימום הבית, למשל בכך שיפסיק אוטומטית את החימום בזמן שאתם כבר ישנים. כך או כך, אם זה לדעת שתמיד יהיו לכם מים חמים כשתחזרו מהעבודה, או ללכת לישון בחמימות וללא דאגות – הטיימר יכול להיות חבר טוב ביום רטוב.