מקררים

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

7 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

מקררים ונהנים: כך תבחרו את המקרר המושלם עבורכם! 

המקרר הוא כנראה מכשיר החשמל החשוב ביותר בבית (אם לא מחשיבים את המזגן בקיץ) ולכן רכישתו, מחייבת תכנון וחשיבה. איך קונים מקררים ומהם הפרמטרים לבחירת מקרר? כל התשובות בהמשך!

אנחנו פוקדים אותו לא מעט לאורך היום, בחיפוש אחר נחמה ושובע ומאחר שמדובר באתר האחסון של חלק גדול מהמזון והמשקאות בבית, רכישת מקרר חדש היא מהלך המצריך סקר שוק נרחב, למציאת המתאים ביותר.

פרמטרים לבחירת מקרר

לאור ההיצע הרב של דגמי מקררים בשוק, הבחירה אינה קלה ויש לשים דגש על התאמת המקרר לצרכים:

 • מדידת המיקום - יש לברר את מידות המקרר והתאמתן לנישת המקרר במטבח ולרוחב המפתנים בבית, דרכם יצטרך לעבור.
 • נפח וקיבולת - יש לבחון את נפח המקרר. נפח של מקררים נע בין 200 ל-750 ליטר. נפח של 600-500 ליטר, עונה על צרכי משפחה ממוצעת.
 • מבנה המקרר - גם חלוקת החלל הפנימי של המקרר, משמעותית וצריכה להתאים להרגלי החיים בבית. מהו היחס בין תא הקירור לתא ההקפאה וחלוקת כל תא.
 • צריכת החשמל - נקודה חשובה נוספת היא צריכת החשמל של המקרר. דירוג צריכת החשמל במקררים, נע בין רמת A החסכונית ל-G, הגבוהה ביותר.
 • תכונות מיוחדות - אוהבי חידושים יכולים לבחור במקרר עם שליטה במד הטמפרטורה, הקפאה מהירה, טכניקות לפיזור קור, יצרן קוביות קרח, מנגנוני הפשרה ועוד.
 • עיצוב המקרר - חשובה גם הנראות החיצונית של המקרר והבחירה בעיצוב ובצבעוניות, צריכה להתכתב עם הסגנון השולט במטבח.
 • מחיר ואחריות - מחירי המקררים נעים בין 1,500-2,000 שקלים ועד 100,000 שקלים ויותר, בעיקר בהתאם לנפח. חשוב לבדוק את תקופת האחריות על המוצר.

דגמי מקררים מבית המותג המוביל HYUNDAI  

מקררים משתנים זה מזה, מלבד הנפח, גם במיקום תא ההקפאה (למעלה, למטה או בצד) ובמספר הדלתות. להלן כמה דגמים שניתן למצוא בסמיקום:

 • מקרר 2 דלתות מקפיא עליון 528 ליטר של HUNDAI - גימור של נירוסטה מושחרת ברוחב 79 ס"מ, עומק 68 ס"מ וגובה 181.5 ס"מ ונפח כולל של 528 ליטר (תא קירור- 411 ליטר ותא הקפאה- 117 ליטר).
  המקרר מבוסס על טכנולוגיית קירור NoFrost, עם בקרת טמפרטורה דיגיטלית, מנוע אינוורטר ומערכת זרימת אוויר לכל תא בנפרד ומאובזר בתצוגת LED חיצונית, תאורת LED פנימית, ידיות נסתרות, דירוג אנרגטי E.
  בתא הקירור ארבעה מדפי זכוכית מחוסמת מתכווננים, שלושה תאי אחסון בדלתות ומגירת ירקות. במקפיא שני מדפי אחסון ועוד שניים בדלת.
 • מקרר 4 דלתות מקפיא תחתון 472 ליטר של HYUNDAI - נירוסטה מושחרת ברוחב של 79.5 ס"מ, עומק 66.5 ס"מ וגובה של 179 ס"מ. הנפח הכולל של המקרר הוא 472 ליטר (תא קירור- 304 ליטר  ותא הקפאה- 168 ליטר) והוא פועל על טכנולוגיית קירור NoFrost, עם בקרת טמפרטורה דיגיטלית ותצוגת LED חיצונית.
  למקרר מנוע אינוורטר, מערכת זרימת אוויר לכל תא, תאורת LED פנימית, ידיות נסתרות ודירוג אנרגטי E. בתא הקירור שלושה מדפי זכוכית מחוסמת מתכווננים, שתי מגירות לירקות ושישה תאי אחסון בדלתות. במקפיא שש מגירות שקופות BIG BOX.
 • מקרר מיני בר 40 ליטר-שחור של מבית סמיקום - מקרר מיני בר שחור עם ציפוי אקרילי, במידות של 43.4/40.5/54.5 ס"מ, נפח של 38 ליטר ומשקל של 13.2 ק"ג. הוא ידידותי לסביבה ( ללא CFC), שקט ומצויד בקירור תרמו-אלקטרי, מתלה דלת מתכוונן, תאורת לד פנימית ודלת הפיכה.
 • מקרר משרדי 50 ליטר של HYUNDAI - מקרר קטן למשרד בגובה 49 ס"מ, רוחב 47 ס"מ ועומק 44 ס"מ. נפח תא הקירור הוא 45 ליטר ותא ההקפאה בן 5 ליטר. הדירוג האנרגטי חסכוני, F והבידוד כפול.
משלוחים
קניה בטוחה 
שירות מקצועי